TermoDom.pl

Newsletter

Literatura

Zachęcamy do zapoznania się z coraz liczniej prezentowanymi na rynku publikacjami... więcej

Szkolenia IDC z...

W dniach 15 - 16 maja oraz 9 – 10 czerwca odbędą się w podkrakowskich Balicach... więcej

Uwolnienie rynku...

PGE – największy polski wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej skorzysta ze... więcej

Czynsz za złotówkę przez cały rok

Czynsz za złotówkę przez cały rok

Dziś o promocji przygotowanej przez węgierskiego dewelopera, który kusi, by zamieszkać w Dębowych Tarasach. Dlaczego by nie, skoro czynsz przez cały rok wyniesie tam symboliczne 1 zł?

Nowe atrakcyjne zasady nabywania lokali w prestiżowym katowickim osiedlu obowiązywać będą tych klientów, którzy na podpisanie umowy zdecydują się do końca roku. Wówczas mają zagwarantowane, że przez kolejnych 12 miesięcy za eksploatację mieszkania nie zapłacą więcej niż złotówkę. Ta symboliczna stawka obejmuje opłaty za zarządzanie, wywóz śmieci, pielęgnację terenów zielonych w osiedlu, ochronę, składkę na fundusz remontowy, a nawet zaliczki na ogrzewanie i za zużycie wody. To zaś w zależności od wielkości lokalu oznacza oszczędności na poziomie nawet kilkuset złotych miesięcznie.

Oferta może okazać się szczególnie korzystna dla osób, które przez wiele miesięcy od zakupu nieruchomości zmagać muszą się z jej wykończeniem i urządzeniem, co wiąże się z poniesieniem dodatkowych nakładów finansowych. Jak przekonuje Janusz Olesiński, prezes spółki budującej Dębowe Tarasy - To atrakcyjna oferta zwłaszcza dla tych klientów, którzy zamierzają wykańczać mieszkania na własną rękę. Zazwyczaj mija kilka miesięcy, zanim wprowadzą się do swojego wymarzonego „M”. Zyski kalkulować mogą jednak również osoby traktujące nowe lokum czysto inwestycyjnie, bowiem wynajem takiego mieszkania, którego utrzymanie właściwie nic nie kosztuje, staje się jeszcze bardziej opłacalne.

Dodatkowo, w ramach zachęty deweloper wprowadził ostatnio do oferty kompleksowo wykończone mieszkania o pow. od 30 do 50 m kw. W standardzie „pod klucz" pomalowano ściany, zamontowano drzwi wewnętrzne, położono panele i płytki podłogowe. Wyposażono także łazienkę, nie zapominając o instalacji sprzętu elektrycznego.
06-11-2009
Poprzednia aktualność Następna aktualność
Zobacz więcej wiadomości

Prace budowlane

Przez umowę o roboty budowlane wykonawca zobowiązuje się do oddania przewidzianego... więcej

Odnawialne źródła...

Zastosowanie odnawialnych źródeł energii w budownictwie w znacznym stopniu poprawia... więcej

Grzejnik z...

Wielu instalatorów narzeka na konieczność przerabiania podejść pod grzejniki. Problem... więcej

Skomentuj

Komentarze   —   pokaż wszystkie

Brak komentarzy