TermoDom.pl

Newsletter

Klimatyzacja - nie...

O klimatyzacji napisano już wiele, jednak temat wraca jak bumerang, kiedy tylko zaczynają... więcej

Ściany energooszczędne

Ściany są jedną z pierwszych rzeczy, o których myślimy, gdy planujemy budowę... więcej

Mury trójwarstwowe -...

Decydując się na budowę domu inwestorzy przeważnie wybierają technologię muru jedno- lub... więcej

Czynsz za złotówkę przez cały rok

Czynsz za złotówkę przez cały rok

Dziś o promocji przygotowanej przez węgierskiego dewelopera, który kusi, by zamieszkać w Dębowych Tarasach. Dlaczego by nie, skoro czynsz przez cały rok wyniesie tam symboliczne 1 zł?

Nowe atrakcyjne zasady nabywania lokali w prestiżowym katowickim osiedlu obowiązywać będą tych klientów, którzy na podpisanie umowy zdecydują się do końca roku. Wówczas mają zagwarantowane, że przez kolejnych 12 miesięcy za eksploatację mieszkania nie zapłacą więcej niż złotówkę. Ta symboliczna stawka obejmuje opłaty za zarządzanie, wywóz śmieci, pielęgnację terenów zielonych w osiedlu, ochronę, składkę na fundusz remontowy, a nawet zaliczki na ogrzewanie i za zużycie wody. To zaś w zależności od wielkości lokalu oznacza oszczędności na poziomie nawet kilkuset złotych miesięcznie.

Oferta może okazać się szczególnie korzystna dla osób, które przez wiele miesięcy od zakupu nieruchomości zmagać muszą się z jej wykończeniem i urządzeniem, co wiąże się z poniesieniem dodatkowych nakładów finansowych. Jak przekonuje Janusz Olesiński, prezes spółki budującej Dębowe Tarasy - To atrakcyjna oferta zwłaszcza dla tych klientów, którzy zamierzają wykańczać mieszkania na własną rękę. Zazwyczaj mija kilka miesięcy, zanim wprowadzą się do swojego wymarzonego „M”. Zyski kalkulować mogą jednak również osoby traktujące nowe lokum czysto inwestycyjnie, bowiem wynajem takiego mieszkania, którego utrzymanie właściwie nic nie kosztuje, staje się jeszcze bardziej opłacalne.

Dodatkowo, w ramach zachęty deweloper wprowadził ostatnio do oferty kompleksowo wykończone mieszkania o pow. od 30 do 50 m kw. W standardzie „pod klucz" pomalowano ściany, zamontowano drzwi wewnętrzne, położono panele i płytki podłogowe. Wyposażono także łazienkę, nie zapominając o instalacji sprzętu elektrycznego.
06-11-2009
Poprzednia aktualność Następna aktualność
Zobacz więcej wiadomości

Blog - październik 2007

Czyli o tym, jak się rozpoczęła budowa z ciekawym wstępem na temat instrumentów... więcej

Rynny i rury spustowe...

Jak już mamy dach w domu to musimy mu zapewnić właściwy odbiór wody, której... więcej

Bezpieczeństwo...

Jednym z ważniejszych zadań państwa jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.... więcej

Skomentuj

Komentarze   —   pokaż wszystkie

Brak komentarzy